برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۰/۷/۲۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.


» جنس فرش ماشینی خوب 1200 شانه چیست ؟

فرش ماشینی خوب 1200 شانه

فرش ماشینی هزار و دویست شانه خوب
امروزه قالی های ماشینی ممتاز کاشان با توجه به تعداد شانه و تراکم در انواع قالی ماشینی 700 شانه، قالی ماشینی درجه یک 1000 شانه، قالی ماشینی دستبافگونه 1200 شانه و فرش ماشینی 1500 شانه تولید و عرضه می شوند.
به طور عمده عالی ترین و پرفروش ترین فرش ها در مدل های فرش 1200 شانه قرار دارد زیرا این محصولات با الیاف درجه یک و ضد حساسیت و با تراکم بالا بافته می شوند.
فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان پس از قالی های لوکس 1500 شانه تراکم 4500 از متراکم ترین قالی های ماشینی جهان می باشد.

فاکتورهای چون شانه و تراکم، جنس نخ خاب، جنس نخ تار، جنس نخ پود و دستگاه بافنده فرش تعیین می کنند که فرش هزار ودویست شانه خوب است یا نه؟
جنس نخ خاب در فرش های ماشینی کاشان متفاوت است و بسته به تعداد شانه و تراکم فرش از نوع خاصی از الیاف استفاده می گردد.
بهترین نخ خاب برای قالی های ماشینی 1200 شانه، الیاف صد درص در اکریلیک هیت ست شده می باشند. این الیاف با عملیات هیت ست آماده می شوند و براقیت و دوام بالایی دارند.
الیاف اکریلیک خواص نخ پشم قالی دستباف را دارند و بسیار نرم و لطیف می باشند. این الیاف قابلیت شست وشو با مواد شوینده قوی را دارا بوده و عایق خوبی برای سرما محسوب می شوند.

در تولید این قالی های ماشینی زیبا از هشت رنگ واقعی و بهترین نوع نخ خاب استفاده شده است که این ویژگی ها باعث شده تا فرش هزار و دویست شانه کاشان متنوع ترین رنگ و طرح ها را در خود جای دهد. متراکم بودن و الیاف اکریلیک درجه یک از دلایل نامگذاری این محصولات به نام فرش ماشینی شبه دستباف است.
جنس فرش ماشینی خوب 1200 شانه از الیاف اکریلیک هیت ست است. این الیاف با نمره نخ خاب 36 تا 38 بافته می شوند و به دلیل ریز بافتی و نازک بودن مناسب فرش پذیرایی و مکان های مجلل می باشند.

فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ تراکم 3600 خوب به فرشی گفته می شود که تمامی مشخصات ظاهری و فنی یک قالی درجه یک را داشته باشد و بتواند به جزء جنبه تزیینی از طول عمر بالایی برخوردار باشد.
تراکم بالا در این محصولات با فشردگی فرش در ارتباط بوده و با ضخامت فرش ارتباطی معکوس دارند. افزودن شانه و تراکم در فرش های 1000 و 200، از ارتفاع نخ خاب آن کاسته و بر لطافت و زیبایی آن اضافه است.

این مقدار بالا تراکم در قالی ماشینی 1200 شانه شیک سبب شده تا فرش توپر و مستحکم تر شود و گل و نقشه های فرش به صورت واضح تری نمایان گردند.
قالی ماشینی خوب اکرولیک 1200 شانه در دو نوع فرش 1200 شانه گل برجسته و تابلو فرش 1200 شانه نیز تولید می گردد.
فرش های گل برجسته از زیباترین قالی های دستبافگونه ماشینی هستند که با دو نوع نخ خاب متفاوت بافته می شوند. نخ پرز فرش های برجسته از جنس اکریلیک و هایبالک هیت ست شده می باشد. بهترین جنس فرش گل برجسته هزار و دویست شانه نیز باید با الیاف درجه یک بافته شده باشد. فرشهای درجه یک نقش برجسته کاشان با الیاف هایبالک بافته شده و به خاطر حرارتی که دیده اند مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. ماشین بافت HCIX2 ساخت شرکت وندوایل کشور بلژیک برای بافت تمامی مدل های قالی 1200 شانه برجسته کاشان به کار می رود.

با این تفاسیر می توان به این مطلب پی برد که بهترین جنس فرش ماشینی 1200 شانه همان نخ خاب اکریلیک و نخ تار و پود پنبه است. تنها فرش های هزار و دویست شانه ای که با نخ اکریلیک با کیفیت بافته شده باشند از طول عمر و کیفیت بالا برخوردار خواهند بود و پس از مدتی دچار کوبیدگی و زبری نخواهند شد.

خصوصیات فرش ماشینی خوب 1200 شانه کاشان
عدم ایجاد حساسیت در فرش 1200 شانه اکریلیک
نبود پرزدهی در فرش ماشینی تمالم اکریلیک 1200 شانه
دوام و استحکام زیاد فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600
شفافیت و درخشندگی فرش ماشینی تمام اکرولیک 1200 شانه

پاخور نرم و لطیف قالی دستبافت گونه هزار و دویست شانه
مقاومت زیاد فرش 1200 شانه در برابر نور خورشید
تحمال بالای فرش ماشینی 1200 شانه در برابر دمای بالا
ظرافت و ریز بافتی بی نظیر قالی شبه دستباف 1200 شانه
عدم جذب الودگی و گردو غبار به عمق فرش 1200 شانه
تطابق با هر نوع دکوراسیون و رنگبندی و طراحی متنوع
دوام زیاد و طول عمر زیاد فرش 1200 شانه
عدم تغییر ظاهر و رنگ قالی 1200 شانه در طولانی مدت
عدم ایجاد بو و ابرفت در قالی های 1200 شانه درجه یک
انعطاف پذیریی بالای فرش و ارتفاع نخ خاب کم فرشخرید اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه با کیفیت
افرادی که لطافت و زیبایی فرش را در اولویت خرید فرش قرار می دهند می توانند با مراجعه به سایت فرش 1200 شانه کاشان به انواع طرح های قالی دستبافگونه 1200 شانه دست یابند و این محصولات با دوام و زیبا را با قیمت کارخانه تهیه نمایند. این فروشگاه تمامی نقشه های و رنگبندی های قالی دستبافگونه ممتاز کاشان را با بالاترین درجه کیفیت همراه با ضمانت نامه و گارانتی درب منزل به مشتری عرضه می دارد.
قیمت مناسب و وجود تمامی مدل های فرش 1200 شانه به صورت یک جا تنها در فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان امکان پذیر است.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه