برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۰/۷/۲۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.


» خرید فرش 1200 شانه بدون پرز آکریلیک کاشان

فرش 1200 شانه آکریلیک بدون پرز

گاهی اوقات مردم به اشتباه فکر می کنند که آلودگی تنها بیرون از محیط خانه به وجود می آید این در حالی است که شما در محیط خانه هر روز با آلودگی ها و میکروب ها سر و کار دارید . با توجه به این که کف خانه با استفاده از فرش های ماشینی پوشیده شده است پس بیشترین آلودگی که به وجود می آید روی فرش و در فضای خانه می باشد ، چرا که رفت و آمد در محیط و فضای خانه زیاد می باشد . برخی از فرش های ماشینی به دلیل این که با استفاده از الیاف نامناسب و نامرغوب بافته و تولید می شوند ، بعد از مدتی آلودگی و کثیفی را ایجاد می کنند . به وجود آمدن این آلودگی ها و میکروب ها در بافت فرش باعث ایجاد خارش ، بیماری های پوستی ، سوزش چشم ، حساسیت و آلرژی می شود . همان طور که می دانید فرش های پرز دار اغلب برای کودکان و افرادی که بیماری های تنفسی دارند ، بسیار مضر است . به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید فرش های ماشینی را خریداری کنید قبل از این که زیبایی فرش برایتان اهمیت داشته باشد ، به کیفیت آن اهیمت دهید . چرا که سلامتی خانواده شما ارزش بیشتری دارد تا زیبایی فرشی که قرار است خریداری کنید . برای این که سلامت خانواده شما تضمین شود بهتر است از فرش های بدون پرز و ضد حساسیت استفاده کنید . این فرش ها نمونه ای از بهترین فرش های ماشینی می باشد و دارای کیفیت فوق العاده ای می باشد .

فرش های ماشینی بدون پرز آکریلیک
با گذشت زمان شرکت های فرش محصولات و تولیدات خود را تا حدود زیادی افزایش داده اند و تمام سعی و تلاش خود را کرده اند تا بتوانند بهترین و با کیفیت ترین فرش های ماشینی را با استفاده از مرغوب ترین الیاف تولید کنند و برای عرضه وارد بازار فرش کنند . شرکت فرش کاشان هم ، تمام تلاش خود را کرده تا بتواند با تولید فرش های ماشینی با کیفیت رضایت و اعتماد مشتریان خود را به خود جلب کند و روز به روز تعداد مشتریان خود را افزایش دهد . این روزها با توجه به نیاز مردم و انتقاد هایی که از طرف مشتریان فرش شده است ، تولید فرش های ماشینی بدون پرز آکریلیک بیشتر می باشد . چرا که علاقه مشتریان برای خرید این نوع فرش ها خیلی بیشتر می باشد نسبت به فرش های ماشینی ساده که با استفاده از الیاف مصنوعی بافته می شود .
این روز ها تولید فرش های 1200 شانه نسبت به سایر فرش های ماشینی بیشتر می باشد چرا که این فرش در یک سطح معمولی بافته شده است ، نه خیلی تراکم بالایی دارد و نه خیلی تراکم پایینی دارد و به خوبی توانسته است زیبایی و خاص بودن خود را حفظ کند . فرش های 1200 شانه به دلیل عوامل زیادی توانسته تا به امروز مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کند . فرش های 1200 شانه بعد از فرش های 1000 شانه یکی از جدید ترین تولیدات شرکت فرش کاشان می باشد که بعد از تولید آن تا حدود زیادی تولید فرش های 1000 شانه کاهش پیدا کرده است و به طور کلی فرش های 1200 شانه جایگزین فرش های ماشینی در شانه و تراکم پایین تر از خود شده است .
در ابتدای این مقاله به این نکته اشاره کردیم که سعی کنید از فرش هایی استفاده کنید که بدون پرز و حساسیت باشد . وقتی در مورد فرش های 1200 بدون پرز آکریلیک صحبت می کنیم منظور این است که در بافت آن از الیاف طبیعی استفاده شده است و الیاف مصنوعی در آن کاربردی ندارد . فرش های 1200 شانه هم که این روزها طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است ، با استفاده از بهترین الیاف تولید شده است . در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت .

خرید فرش های 1200 شانه بدون پرز آکریلیک
شرکت فرش کاشان تولید کننده فرش های ماشینی بدون پرز با استفاده از الیاف آکریلیک می باشد . این شرکت فرش های ماشینی خود را به قیمت درب کارخانه در اختیار مشتریان قرار می دهد چرا که از همان ابتدا به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای محصولات خود را وارد بازار فرش می کند . بدون شک عوام زیادی می تواند روی کیفیت و بهتر شدن فرش های ماشینی تاثیر بگذارد ، یکی از مهم ترین این عوامل نوع نخ و الیافی است که شرکت های بافندگی برای تولید و بافت فرش های خود از آن استفاده می کنند . نوع نخی که شرکت های تولید کننده فرش از آن استفاده می کنند به طور کلی تضمین کننده کیفیت و مقاومت فرش می باشد .
با توجه به اطلاعاتی که دارید حتما می دانید که در گذشته فرش های دستبافتی تولید می شد که هیچ گونه حساسیت و آلرژی ایجاد نمی کرد و کاملا طبیعی بود . امروزه به دلیل قیمت بالای فرش های دستبافت خیلی از خانواده های ایرانی توان خرید فرش های دستبافت را ندارند و ترجیح می دهد از فرش های ماشینی در خانه خود استفاده کنند ولی قطعا کیفیت فرش و ضدحساسیت بودن فرش نیز برایشان اهمیت زیادی دارد . پس تولید کنندگان فرش های ماشینی به این فکر افتادند که از الیافی استفاده کنند که تا حدودی به الیاف طبیعی شبیه باشد و استفاده از آن ، در بافت فرش های ماشینی تا حدود زیادی آن فرش را شبیه به فرش های دستبافت کند و مشتریانی که به این گونه فرش ها علاقه دارند از فرش های ماشینی استفاده کنند که در بافت آن از الیاف آکریلیک استفاده شد . الیاف آکریلیک خیلی به الیاف طبیعی نزدیک هستند به همین دلیل تولید کنندگان تصمیم گرفتند از این نوع الیاف در بافت فرش استفاده کنند .
فرش های 1200 شانه ماشینی که با استفاده از الیاف آکریلیک بافته شده اند ویژگی های منحصر به فردی دارند برای نمونه این که ، این گونه الیاف آلودگی را خیلی کمتر به خود جذب می کنند . این فرش ها به طور کلی ضد حساسیت و ضد آلرژی هستند . استفاده از این الیاف در بافت فرش ، مقاومت و استحکام فرش را بالا می برد و باعث می شود تا فرش ماشینی 1200 شانه در برابر حرارت و رطوبت استحکام بالایی داشته باشد . پس به شما عزیزان توصیه می کنیم تا فرش های 1200 شانه ماشینی آکریلیک هیت ست شده را از شرکت فرش کاشان خریداری کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه