برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۹۹/۱/۱۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.


» خرید فرش 1200 شانه از کارخانه به صورت حضوری و اینترنتی

خرید مستقیم فرش ماشینی 1200 شانه

فرش های ماشینی کاشان از بهترین و با کیفیت ترین قالی های جهان می باشند . بیشترین واحد تولید فرش ماشینی جهان در کاشان است که انواع فرش ماشینی را در این شهر تولید می کنند . صنعت فرش ماشینی کاشان تنوع بسیار بالایی دارد که هرکدام نیز ویژگی خاص خودشان را دارا هستند . یکی از دسته فرش های پرکاربرد ، فرش ۱۲۰۰ شانه می باشد . فرش 1200 شانه از زیباترین و ریز بافت ترین محصولات کاشان است که لقب دستباف گونه داراست . لطافت و ظرافت در فرش 1200 شانه که دلیل آن هم جنس و ظرافت الیاف است ، باعث افزایش کاربرد این فرش ها شده است . از این نوع بافت در تابلو فرش ها نیز استفاده می کنند .
فرش 1200 شانه بیشتر جنبه زیبایی و لوکس بودن دارد و به دلیل ضخامت پایین فرش 1200 عایق خوبی برای سرما نیست و نمی تواند از سرمای کف سالن زیاد جلوگیری کند . این نوع از فرش ماشینی فقط در دسته 8 رنگ  بافته می شود . ارتفاع نخ خاب فرش های 1200 شانه 7 میلی متر است که همراه با استفاده از نخ اکرولیک میتواند مقاومت فرش را در برابر فشارهایی مثل پایه مبل  و عوامل محیطی بالاتر برد . ابعاد فرش 1200 شانه کاشان شامل 3*4 ( 12 متری ) 2.5*3.5 (9 متری )  2*3 ( 6 متری ) 1.5*2.25 ( 4 متری )  1*4 ،1*3 ، 1*2 ، 1*1.5 ،50*100 می باشد . فرش 1200 شانه کاشان به عنوان یک قالی مرغوب و با کیفیت در بازار شناخته می شود و این موضع به خاطر ویژگی های کیفی آن است . شانه و تراکم 1200 بسیار بالاتر از 1000 شانه است و به همین دلیل بافتی محکم تر و مقاوم تر دارد .
خرید فرش 1200 شانه کاشان
خرید فرش ماشینی 1200 شانه کاشان به روش های مختلفی چون خرید مستقیم فرش 1200 شانه از کارخانه و خرید اینترنتی فرش 1200 شانه امکان پذیر می باشد . خرید فرش 1200 شانه از طریق اینترنت با بازدید حضوری فرش هزار ودویست شانه از کارخانه فرش تفاوتی ندارد و خریدار می توان بهترین فرش های 1200 شانه را درب منزل دریافت نماید . خرید حضوری فرش هزار ودویست شانه از کارخانه فرش و یا نمایشگاه از روش های قدیمی خرید فرش می باشد . در این روش کارخانه پس از تولید فرش ، آن را توسط واسطه ها و دلالان به دست فروشندگان رسانده و فروشندگان با عرضه محصولات در فروشگاه ها و بازار های فیزیکی مکانی برای رو در رو شدن با مشتریان فراهم آورده و محصول را به فروش می رسانند . روش خرید فرش 1200 شانه از کارخانه برای تمامی خریداران میسر نمی باشد . این روش دارای معایبی می باشد که عبارتند از  مسیر طولانی تا فروشگاه ها ، نداشتن اطمینان به فروشنده ها ، قیمت بالای محصولات ، نبود محصول مورد نظر در فروشگاه ، فروش محصولات تقلبی و ....
پیشرفت تکنولوژی باعث به وجود آمدن سایت های آنلاین فروش فرش 1200 شانه شده است . در خرید اینترنتی فرش 1200 شانه فرش با همان قیمت کارخانه و به صورت مستقیم عرضه می شود . در این روش می توان در تمامی ساعات شبانه روز و به صورت نامحدود خرید فرش 1200 شانه را انجام داد و دیگر نیازی  نیازی نیست که مشتری به صورت فیزیکی و با طی کردن مسافتی به نمایشگاه ها و یا فروشگاه های فرش مراجعه نماید و می تواند به راحتی در هر جایی و هر ساعتی از شبانه روز با در اختیار داشتن رایانه و یا موبایل به این فروشگاه ها دسترسی داشته باشد . در خرید آنلاین فرش 1200 شانه قیمت فرش به دلیل حذف واسطه ها بسیار کاهش پیدا کرده و خرید فرش درجه یک هزار ودویست شانه به صورت مستقیم از کارخانه و رابطه مستقیم میان فروشنده و خریدار انجام می شود .
از دیگر مزیت های خرید اینترنتی فرش 1200 شانه می توان مواردی چون : صرفه جویی در زمان و وقت مشتری ، امکان مشاهده و مقایسه همزمان انواع فرش های ماشینی 1200 شانه ، ارائه فرش هزار ودویست شانه با بالاترین درجه کیفیت ، عرضه فرش دستبافگونه 1200 شانه با طرح و رنگ متنوع و ارسال سریع و رایگان فرش 1200 شانه به سراسر کشور را نام برد .
از دیگر روش های خرید اینترنتی فرش هزار ودویست شانه کاشان می توان به خرید فرش 1200 شانه از طریق صفحه اینستاگرام و خرید فرش 1200 شانه از طریق کانال تلگرام اشاره داشت .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه