برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۹۹/۵/۱۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.


» خرید و قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 ماشینی کاشان

یکی از فرش های که امروزه در صنعت و بازار تجارت فرش توانسته از مقبولیت و محبویت ویژه ایی بین خریداران و علاقه مندان به فرش های ماشینی و دستبافت گونه پیدا کند فرش های ماشینی 1200 شانه می باشند . بسیاری از افراد تصوری اشتباهی از فرش دارند یعنی فکر می کند که هر چه تعداد شانه و تراکم فرش ها پایین تر باشد کیفیت و کمیت آن ها نیز پایین تر است اما این تصور اشتباه است و گاهی سبب می شود تا خانواده هزینه های اضافی و بیخودی را پرداخت کنند . شما باید قبل از هر اقدامی ابتدا اطلاعاتی در آن زمینه کسب کنید و سپس انجام دهید در زمینه خرید فرش نیز این موضوع صدق می کند . باید برای خرید فرش به این موضوع توجه کنید که هدف از خرید فرش چیست ؟ برای چه مکانی می خواهید استفاده کنید ؟
این مواردی ، مواردی است که حتما باید قبل از خرید پاسخ آن ها را پیدا کرده باشید . مهم ترین موردی هم که می توان در این جا به آن اشاره کرده این است که قیمت فرشی که خریداری می کنید مناسب باشد . شرکت فرش کاشان به عنوان یکی از تولید کنند گان نامی شهرستان کاشان اقدام به تولید انواع فرش های ماشینی نظیر فرش های ماشینی 500 شانه ، فرش های ماشینی طرح 700 شانه ، فرش های ماشینی 700 شانه ، فرش های ماشینی 1000 شانه ، فرش های ماشینی 1200 شانه و فرش های ماشینی 1500 شانه کرده است و تا این جای کار توانسته موفیقت های عظیمی را کسب کرده و رضایت خیلی از مشتریان را جلب کند .
ویژگی های فرش های ماشینی 1200 شانه تراکم 3600
اول همه شما باید از این موضوع آگاه باشید که منظور از شانه و تراکم چیست و تعداد آن ها نیز چه نقشی در قیمت و کیفیت فرش ها ایفا می کنند . مثلا منظور از اینکه فرشی 1200 شانه است یعنی در هر یک متر مربع عرض آن 1200 گره زده شده است و منظور از تراکم 3600 یعنی 3600 گره در یک متر مربع طول آن . برای این که از این امر مطمن شوید می توانید یک سانت از فرش را بشمارید به گونه ایی که در هر سانت 12 گره زده شده است . اگر مقدار شمارش کمتر این باشد یعنی فرشی که خریداری کرده اید 1200 شانه نیست و شما به اسم فرش ماشینی 1200 شانه خریداری کرده اید .
شما می توانید فرش مورد نظر خود را از شرکتی معتبر خریداری کنید تا این گونه مشکلات برای شما پیش نیاید . همانطور که قبلا گفتیم فرش های ماشینی 1200 شانه جزء فرش های دستبافت گونه هستند و فشردگی که در بافت این محصول به کار رفته است سبب شده تا فرش ریز بافت شود و نقشی زیبا ایفا کند و برای بافت فرش های ماشینی از پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه های بافنده که از کشور بلژیک خریداری شده است بافته شده اند . سرعت و دقت این مدل از دستگاه ها بسیار بالاست .
در بافت این محصولات از نقشه های مدرن و امروزی در سبک های متنوع و زیبا نظیر سنتی ، کلاسیک و مدرن استفاده شده است . به دلیل این که در بافت فرش های ماشینی 1200 شانه از نخ های ریز استفاده می شود بنابراین از انواع نقشه های ریز نقش می شود و این امر سبب نمی شود تا فرش کیفیت خود را از دست بدهد در واقع در بافتشان از الیاف های خاص و مخصوص استفاده می شود . به عنوان مثال در بافت فرش های ماشینی 1200 شانه از الیاف 100 درصد آکریلیک هیت ست شده استفاده می شود که طی فرآیند هیت ست شدن قابلیت هایی را نظیر مقاوم بودن در برابر حرارت و گرماتا ، ضد حساسیت و ضد پرزدهی ، مقاوم  در برابر اجسام داغ و همچنین شست وشوی آسان را نیز دارا می شود . برای تولید فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته  باید از دو نوع الیاف استفاده شود یعنی آلیاف آکریلیک و پلی استر چرا که الیاف پلی استر در برابر حرارت و گرما مقاوم نیست از این جهت جمع می شود و سبب می شود که قسمت هایی که با نخ آکریلیک بافته شده اند برجسته شوند . شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی شرکت فرش کاشان انواع مختلف فرش های ماشینی 1200 شانه را مشاهده کنید .
انواع فرش های ماشینی 1200 شانه ایی که شرکت فرش کاشان آن ها را تولید کرده است :
1-فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ
2-فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته
انواع فرش های ماشینی 1200 شانه 8 رنگ که شرکت فرش کاشان آن ها را تولید کرده است :
1-فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان 2
2-فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان
3-فرش ماشینی 1200 شانه طرح آترین
4-فرش ماشینی 1200 شانه طرح زیگورات
5-فرش ماشینی 1200 شانه طرح هشت پرنده
انواع فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته ایی که شرکت فرش کاشان آن ها را تولید کرده است :
1-فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نیلو 2
2-فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح یلدا
3-فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح هالیدی
4-فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح وستا
5-فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح وانیا
خرید فرش های ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 از شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان تمامی محصولات خود را به قیمت درب کارخانه به دو صورت به فروش می رساند . 1- از طریق فروشگاه های اینترنتی 2- از طریق حضوری درب کارخانه
شرکت فرش کاشان برای مشتریانی که از طریق فروشگاه های اینترنتی فرش های خود را خریداری می کنند خدماتی را در نظر گرفته است که عبارت اند از : ارسال رایگان فرش درب منزل و ضمانت نامه معتبر و کتبی . این شرکت تمامی فرش های خود را در ابعاد استاندارد ( فرش 6 متری ، فرش 9 متری ، فرش 12 متری ) و غیر استاندارد (حتی دلخواه ) در طرح و نگاره های زیبا و نفیس و همچنین رنگ بندی های متنوع به فروش می رساند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه