برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۹۹/۳/۱۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.


» همه چیز در مورد برچسب فرش 1200 شانه

برچسب فرش 1200 شانه

امروزه در خرید فرش کیفیت در کنار بحث قیمت و زیبایی حرف اول را می زند . به همین منظور در ابتدای خرید فرش بعد از انتخاب آن اولین نکته توجه به برچسب پشت فرش می باشد که اطلاعات لازم در مورد فرش انتخابی را از لحاظ کیفیت به شما می دهد و شما با دانستن اطلاعاتی در این زمینه می توانید از صحت اطلاعات برچسب پشت فرش اطمینان حاصل نمایید . ما در این مقاله قصد داریم به سبب تقاضا برای خرید فرش 1200 شانه از لحاظ زیبایی فرش به کسب اطلاعات در این زمینه یعنی همه چیز در مورد برچسب فرش 1200 شانه بپردازیم تا در هنگام خرید بتوانید از لحاظ کیفیت فرش با توجه به برچسب فرش اطیمنان حاصل نمایید .

همه چیز در مورد برچسب فرش 1200 شانه
برچسب پشت فرش که در اصل به نوعی شناسنامه فرش محسوب می شود یکی از مهمترین عواملی است که خریدار باید به آن توجه نماید . برچسب فرش که به صورت یک جدول اطلاعات در پشت فرش به ارائه اطلاعات لازم در زمینه کیفیت فرش می پردازد حاوی اطلاعاتی می باشد که ما در اینجا به شرح آن می پردازیم که این اطلاعات در زمینه معرفی محصول و ویژگی های آن به عنوان فاکتوری مهم محسوب می شود .
اولین عامل در معرفی فرش ماشینی 1200 شانه که در برچسب پشت فرش لحاظ می شود را می توان تعداد شانه و تراکم فرش بیان نمود . تعداد شانه فرش که به گره های موجود در یک متر مربع از عرض فرش گفته می شود در فرش 1200 شانه باید برابر 1200 و تراکم فرش 1200 شانه که در اصل تعداد گره های موجود در طول فرش در واحد یک متر مربع می باشد باید برابر 3600 باشد . که در خرید فرش 1200 شانه باید از صحت این اطلاعات یعنی تعداد شانه برابر 1200 و تراکم 3600 اطمینان حاصل نمود . برای درستی این نوشته در برچسب اولین کار در این زمینه شمردن گره های موجود در عرض و طول فرش در اندازه برابر 10 سانتی متر بوده و بعد با یک حساب سر انگشتی و انجام عملیات ریاضی می توان به تعداد این گره در یک متر مربع دست یافت و از صحت این اطلاعات مطمئن شد .
دومین فاکتور که در برچسب فرش 1200 شانه لحاظ می شود را می توان نوع جنس الیاف مصرفی بیان نمود . نوع جنس الیاف بافت فرش 1200 شانه به لحاظ تعداد شانه و تراکم بالا باید از ضخامت نازکی برخوردار باشد به همین سبب در تولید این دسته از محصولات یعنی فرش 1200 شانه از الیاف آکریلیک استفاده می نماید که در طی فرآیند گرما دهی مقاومت آن را بالا برده و سبب می شود تا پرزدهی آن کم شود و به این سبب در بیان مشخصات این نوع الیاف در برچسب پشت فرش نوع جنس الیاف ، آکریلیک هیت ست شده بیان می شود . برای اطمینان از جنس نوع این الیاف می توان به خصوصیت این نوع الیاف که دارای انعطاف بالا می باشد و سبب می شود تا با پاخور شدن سریع به حالت اولیه باز گردد را  مورد بررسی قرار داد به گونه ایی که با دست کشیدن بر روی فرش می توان از انعطاف برگشت پذیری فرش اطمینان حاصل نمود و به درستی جنسیت این نوع الیاف پی برد . البته نکته دیگر در این جنس این نوع الیاف را می توان از نرمی و راحتی آن تشخیص داد این الیاف با ویژگی نرم بودنی که دارا می باشد نیز با دست کشیدن نسبت به سایر الیافات قابل شناسایی می باشد .
سومین عامل ذکر شده در برچسب پشت فرش را می توان نوع دستگاه بافنده فرش بیان نمود که در برچسب فرش لحاظ می شود . برای بافت فرش های 1200 شانه از به روز ترین دستگاه های فرش بافی محصول شرکت وندویل بلژیک استفاده می شود و نام آن دستگاه یعنی HCIX2 در شناسنامه فرش ذکر می شود . اطلاع از صحت این موضوع نیز به نوع الیاف مصرفی باز می گردد . در این مورد از عامل می توان اطمینان نمود زیرا که بافت فرش های ماشینی با الیاف آکریلیک هیت ست شده تنها توسط این دستگاه های به روز امکان پذیر می باشد .
عامل بعدی در مورد برچسب فرش 1200 شانه را می توان تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش بیان نمود . که این تعداد رنگ به طور کلی در بافت فرش های ماشینی از طیف برابر 8 تا 14 رنگ بسته به طرح و نقشه فرش و بسته به تعداد شانه و تراکم آن استفاده می شود . که در کارخانه فرش کاشان ، فرش های 1200 شانه از طیف رنگی برابر 8 رنگ برخوردار می باشند .
ابعاد فرش و طرح فرش نیز از گزینه هایی هستند که در شناسنامه فرش درج می شود . به طور مثال اگر شما فرش طرح افشان در ابعاد 12 متری را خریداری نمایید همین ابعاد و نام طرح باید در پشت فرش بر روی برچسب ذکر شود تا از نام و ابعاد بتوان اطمینان حاصل نمود . از لحاظ ابعاد می توان با متری از درستی آن اطمینان حاصل نمود و از لحاظ طرح باید در هنگام انتخاب و خرید فرش به طرح مورد نظر دقت داشته تا در هنگام خرید و ذکر نام آن بر روی برچسب از درستی آن اطمینان حاصل نمایید .

خرید فرش 1200 شانه
فروشگاه فرش کاشان امکان خرید حضوری فرش به همراه خرید آنلاین فرش را برای خریداران مهیا نموده تا خریداران بتوانند به راحتی اقدام به خرید نمایند . این فروشگاه با فروش فرش های ماشینی خود که دارای شناسنامه می باشند توانسته از لحاظ کیفیت به یک اطمینان خاطری برای خریداران مبدل شود . نکته ای را که در این زمینه باید به آن توجه داشت بیان این نکته می باشد که در هنگام خرید به صورت حضوری امکان مشاهده برچسب فرش در عین حال وجود دارد اما در خرید آنلاین باید به این نکته توجه نمود که در هنگام تحویل کالای مورد نظر از برچسب پشت فرش آن اطمینان حاصل نمایید .
با توجه به مطالب بیان شده در زمینه همه چیز در مورد برچسب فرش 1200 شانه در هنگام خرید فرش چه به صورت آنلاین چه به صورت حضوری بررسی صحت اطلاعات شناسنامه فرش یا همان برچسب فرش با توجه به مشخصات فنی فرش مرتبط با بحث های بالا از کارهای مهم در زمینه صحت اطلاعات در خرید می باشد که در این زمینه کارخانه فرش کاشان با مشاوره و راهنمایی که برای خریداران در نظر گرفته به همراه خدماتی نظیر تضمین کیفیت فرش که با ارائه ضمانت کتبی ده ساله فرش به همراه است و خود نشان از کیفیت بالای محصولات و استفاده از مرغوب ترین نوع متریال دارد اشاره داشت که خود در بیان صحت اطلاعات شناسنامه ایی فرش بسیار حائز اهمیت است . همچنین در زمینه بررسی شناسنامه فرش که در پشت فرش در یکی از قسمت های چهار گوش قرار دارد می توان بعد از مشخصات فنی به مهم ترین عامل یعنی برند و لوگو فروشگاه فرش که خریداری از آن انجام می شود نیز توجه داشت تا خریدار اطمینان حاصل نماید که محصول خریداری شده از برند مورد نظر با لوگوی آن برند یکسان بوده و به فرش تولیدی مختص به کارخانه مورد نظر دست یافته است . به همین منظور یکی از مهمترین عواملی که در شناسنامه فرش قرار دارد و بررسی آن مهم ترین عامل برای خریدار به حساب می آید لوگوی برند فرش درج شده در شناسنامه فرش می باشد که فروشگاه فرش کاشان با برند فرش کاشان این لوگو را بر روی شناسنامه تمامی محصولات خود درج می نماید . همچنین خرید از هر برند مطرح هم چون برند هایی چون فرش قیطران ، فرش پاتریس و فرش نگین مشهد نیز باید با علامت انحصاری و لوگوی مخصوص به آن برند در شناسنامه فرش به همراه باشد تا به صحت فرش تولیدی از آن شرکت پی برد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  استخدام در فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه