برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۹۹/۳/۱۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.


» لیست قیمت جدید فرش 1200 شانه کاشان

قیمت فرش 1200 شانه کاشان

امروزه با توجه به نوساناتی که در بازار ارز جهانی رخ داده قیمت کالا ها ثابت نبوده و این امر خود سبب می شود تا روزانه با توجه به تغییر قیمت دلار قیمت کالا یا محصول نیز تغییر یابد . یکی از کالا هایی که با تاثیر گرفتن از بازار جهانی دلار و ارز قیمت آن تعیین می شود فرش ماشینی می باشد و دلیل این امر را می توان مواد اولیه تولید محصول که از خارج از کشور به دست می آید دانست . فرش 1200 شانه کاشان یکی از اقلامی است که امروزه خرید آن در بازار فرش زیاد بوده و از همین رو افراد بیشتر به دنبال به دست آوردن لیست قیمت فرش 1200 شانه کاشان هستند .

لیست قیمت جدید فرش 1200 شانه کاشان

امروزه تقاضای بالا برای خرید فرش 1200 شانه کاشان به سبب زیبایی بالا و شباهت آن به فرش دستبافت سبب شده تا فروشگاه فرش کاشان با راه اندازی سایتی به نام فرش 1200 شانه علاوه بر ارائه انواع فرش های 1200 شانه به ارائه قیمت جدید فرش 1200 شانه کاشان نیز بپردازد تا خریداران بتوانند به راحتی با مشاهده محصولات از قیمت آن نیز آگاهی پیدا نمایند .
همان طور که در بالا بیان شده قیمت یک کالا از جمله فرش ماشینی کاشان به دلیل واردات مواد اولیه آن از دیگر کشور ها با توجه به نوسانات اقتصادی موجود در جامعه تغییر پیدا می کند و می توان این عوامل را از فاکتور های تعیین قیمت در نظر گرفت . ما در این مقاله قصد داریم شما را با این فاکتور ها آشنا نماییم تا بتوانید برای تعیین قیمت یک فرش همانند یک کارشناس عمل کنید . با توجه به مطالب گفته شده حال در این جا به ذکر فاکتورهای موثر در قیمت فرش 1200 شانه می پردازیم :
- شانه و تراکم : شانه و تراکم فرش تعداد گره های طولی و عرضی در یک متر مربع از فرش هستند که با یکدیگر رابطه متقابل دارند به طوری که هرچه تعداد شانه در فرش بالاتر باشد تراکم آن نیز بالاتر می رود و همین موضوع خود دلیلی است بر تغییر قیمت یک فرش . فرش 1200 شانه همان طور که پیداست از 1200 گره در عرض فرش که همان شانه فرش است و 3600 گره در طول فرش که نمایان گر تراکم فرش است تشکیل شده و همین تعداد گره های بالا در عرض و طول فرش که سبب استفاده بیشتر از الیاف مصرفی جهت تولید فرش شده در قیمت فرش تاثیر گذار خواهد بود .
- جنس الیاف بافت : الیاف آکریلیک که یک نوع الیاف وارداتی می باشد با توجه به نوسانات اقتصادی موجود در جامعه از قیمت بالایی برخوردار می باشد . استفاده از این الیاف که سبب تولید فرش آکریلیک می شود به دلیل خاصیت ضد حساسیت بودن و عدم پرزدهی بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته و همین موضوع سبب شده تا تولید کنندگان فرش ماشینی کاشان برای بافت فرش های خود از جمله فرش 1200 شانه از این الیاف استفاده نمایند .
- تعداد رنگ : تعداد رنگ به کار رفته در فرش نقش مهمی را در زیبایی فرش ایفا می کند پس هرچه تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش بیشتر باشد زیبایی فرش دو چندان خواهد بود و همین موضوع در تعیین قیمت فرش یک عامل مهم محسوب می شود . هر چه تعداد رنگ به کار رفته برای بافت فرش ماشینی بیشتر باشد آن فرش از قیمت بالاتری برخور دار خواهد بود .
- ابعاد فرش : فرش های ماشینی در دو دسته ابعاد استاندارد و ابعاد غیر استاندارد یا همان ابعاد سفارشی بافته می شوند . ابعاد سفارشی با توجه به سایز مورد نیاز خریدار بافته و به خریدار تحویل داده می شود . این بافت سفارشی خود در تعیین قیمت فرش موثر بوده و سبب افزایش قیمت می شود . در بافت فرش در ابعاد استاندارد شامل فرش 1200 شانه 6 متری ، فرش 1200 شانه 9 متری و فرش 1200 شانه 12 متری قیمت با توجه به سایز فرش تعیین می شود به طوری که می توان بیان نمود قیمت فرش 6 متری 1200 شانه  از فرش 12 متری 1200 شانه کاشان از قیمت کمتری برخوردار خواهد بود .
- دستگاه بافت فرش : امکان بافت فرش هایی با تعداد شانه و تراکم بالا چون فرش 1200 شانه با دستگاه های بافت جدید امکان پذیر می باشد . همین امر علاوه بر بحث قیمت فرش در کیفیت فرش نیز موثر بوده و سبب تولید فرش درجه یک می شود . بافت فرش های ماشینی با دستگاه های به روز را می توان از عوامل دیگر در تعیین قیمت فرش دانست .

قیمت فرش 1200 شانه کاشان

قیمت فرش ماشینی 1200 شانه کاشان در فروشگاه فرش 1200 شانه زیر مجموعه فروشگاه فرش کاشان را می توان نسبت به سایر فرش های 1200 شانه در فروشگاه های دیگر ارزان تر دانست و دلیل این امر را می توان فروش فرش بدون واسطه و به طور مستقیم این فروشگاه بیان نمود . علاوه بر خرید فرش 1200 شانه از این فروشگاه می توانید به فرش های ماشینی با بالا ترین درجه کیفی نیز دست یابید . ارائه ضمانت ده ساله فرش و گارانتی برای این محصولات در این فروشگاه خود از نشانه های کیفیت بالای محصولات این فروشگاه می باشد . ارسال رایگان فرش برای خریداران از مزایای خرید این فروشگاه بوده که منجر به آسایش و راحتی خریداران می گردد . 

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه