برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۹۹/۴/۱۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.


» قیمت فرش 1200 شانه 12 متری

قیمت 1200 شانه 12 متری

اکثر خریداران در هنگام خرید فرش ماشینی به دنبال فرش با کیفیت و درجه یک هستند که هم از طرح های زیبا و هم قیمت مناسبی برخوردار باشد تا از پس خرید آن بر آیند . افراد برای خرید فرش 1200 شانه همیشه در مورد قیمت آن صحبت می کنند زیرا این فرش های ماشینی جدید به علت دارا بودن مشخصات و ویژگی های خاص ، دارای قیمت بالایی است که شاید قشر پایین جامعه نتوانند آن را خریداری نمایند . قیمت 1200 شانه 12 متری و شاخص های قیمت گذاری آن ، موضوع مورد بحث این مقاله است که در ادامه می توانید در مورد موارد موثر بر قیمت فرش 1200 شانه 12 متری ، را مطالعه نمایید .

شاخص های قیمت گذاری فرش 1200 شانه
فرش های ماشینی اصولا بر طبق موارد موثر در کیفیت فرش قیمت گذاری می شوند که در قالی های 1200 شانه هم همین طور و در زیر می توانید مشخصات مربوط به کیفیت و قیمت فرش ماشینی را بخوانید :
-    شانه و تراکم : از مهم ترین مشخصات در قیمت فرش 1200 شانه است که به دلیل تعداد 1200 و 3600 گره در یک متر مربع قالی ، وزن و الیاف مصرفی در فرش افزایش می یابد که موجب افزایش قیمت هم می شود . وجود تعداد گره های زیاد در فرش های ماشینی جدید موجب استحکام و انسجام ریشه ها در قالی شده است و هم چنین زیبایی و ریز نقشی فرش را به دنبال دارد .
-    الیاف مصرفی : اخیرا به کار گیری از الیاف بافت سبک و نازک اکریلیک در تولیدات کارخانه های فرش بافی ، موجب افزایش قیمت فرش های ماشینی شده است زیرا این الیاف دارای خصوصیات منحصر به فردی است که فرش اکریلیک را در بین خانواده ها محبوب کرده است . ضد پرز بودن الیاف اکریلیک هیت ست شده به تولید فرش ضد حساسیت منجر شده است که از دوام و مقاومت بسیار بالایی هم در برابر عوامل محیطی و فرسایشی مثل نور و حرارت مستقیم ، شستشوی فرش با مواد شوینده ، جذب رطوبت ، گرد و غبار و آلودگی برخوردار گشته است و این مدل فرش آنتی باکتریال مناسب برای خانواده ها می باشد .
-    تعداد رنگ : رنگ های به کار رفته در فرش های 1200 شانه ماشینی ، هشت رنگ واقعی و طبیعی است که موجب زیبایی بی نظیر طرح های ریز بافت فرش ماشینی 1200 شانه ماشینی کاشان شده است .انواع مدل های فرش 1200 شانه 8 رنگ از فروش بسیار بالایی برخوردار است زیرا هم بسیار زیبا و جذاب و هم با کیفیت است .
-    ماشین بافت : به کار گیری از دستگاه های بافنده پیشرفته و جدید در تولید فرش های ماشینی اکریلیک ، باعث افزایش قیمت فرش شده است زیرا این دستگاه ها به الیاف بسیار نازک احتیاج دارند و تولید کنندگان استفاده از الیاف گران قیمت اکریلیک را برای تولیدات این دستگاه ها بسیار مناسب می دانند . دستگاه های بافت فرش ماشینی جدید ، دارای کیفیت بافت بسیار خوبی است که موجب تولید فرش درجه یک بدون هیچ عیب و نقصی می شود .
-    سایز و وزن : افزایش ابعاد فرش ماشینی موجب افزایش وزن فرش هم خواهد شد به این معنا که اگر برای تهیه فرش مناسب خانه تان طبق متراژ منزل خود ، به یک فرش 9 متری دارید ، هزینه کمتری در برابر خرید فرش 1200 شانه 12 متری را پرداخت خواهید نمود زیرا ابعاد آن کمتر و وزن آن هم کمتر است .
-    برند فرش : با افزایش تولید کنندگان فرش ماشینی برند های مختلفی از فرش به بازار وارد شده اند که تولید کنندگان با افزایش کیفیت محصولات خود سعی دارند تا مرغوبیت برند های خود را افزایش دهند یا به نوعی برند سازی کنند . برند فرش ماشینی موردی است که هم در قیمت فرش و هم در فروش بالای فرش بسیار موثر بوده است .
قیمت فرش 1200 شانه گل برجسته نیز به دلیل به کار رفتن دو نوع الیاف مرغوب در آن به نام آکرولیک مقاوم و هایبالک انعطاف پذیر نسبت به مدل معمولی فرش ماشینی 1200 شانه هشت رنگ ، بیش تر است . فرش های گل برجسته از زیبایی و ظرافت بیش تری هم برخوردارند که بسیار مناسب برای فرش پذیرایی و فرش نو عروس می باشد . قیمت فرش های 1200 شانه به این صورت محاسبه می شود که قیمت یک متر مربع از فرش را در ابعاد فرش ضرب نموده و قیمت کل فرش محاسبه می شود .

خرید فرش 1200 شانه 12 متری
فرش های ماشینی 1200 شانه با قیمت ارزان و مناسب در فروشگاه فرش کاشان عرضه می شود زیرا فروش محصولات این فروشگاه به صورت مستقیم بوده و به نوعی فرش به قیمت کارخانه به فروش می رسد و این برای مشتریان بسیار با صرفه است زیرا بدون نیاز به مراجعه به کارخانه فرش کاشان ، خرید فرش ارزان به قیمت کارخانه را به صورت اینترنتی تجربه می نمایند . خرید فرش 1200 شانه 12 متری برای استفاده در ابعادی مناسب و برای خانه های بسیار بزرگ است که با پهن نمودن آن ، فرش با دیوار یا پایه مبلمان فاصله داشته باشد و در غیر این صورت متحمل پرداخت هزینه اضافی برای خرید فرش 12 متری نشوید زیرا با خرید فرش نه متری و فرش 6 متری ، خانه و فرش شما از جلوه بهتری برخوردار خواهد بود . ارسال محصولات این فروشگاه به صورت رایگان می باشد که این نیز به رفاه و صرفه جویی در هزینه های مشتری منجر شده است . ارائه ضمانت نامه معتبر ده ساله کتبی اصالت و سلامت فرش یکی از خدماتی است که توسط این فروشگاه برای جلب رضایت و اطمینان خاطر خریداران فرش ماشینی انجام می شود .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه