قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : چهارشنبه ۹۸/۵/۳۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.


» قیمت فرش ماشینی 1200 شانه 9 متری

قیمت فرش 1200 شانه 9 متری

فرش هاش ماشینی یکی از ارکان جدا نشدنی از منازل هستند . امروزه یکی از مباحث مهم در خرید فرش در کنار بحث قیمت ، زیبایی فرش ماشینی می باشد . خرید فرش ماشینی با کیفیت و قیمت مناسب یکی از مطالبی است که خریداران امروزه بسیار به آن توجه می نمایند .
فرش ماشینی 1200 شانه
فرش 1200 شانه یکی از انواع فرش های ماشینی می باشد که به دلیل شباهت بالا نسبت به فرش های دستبافت ، آن را فرش دستبافت گونه می نامند و این موضوع سبب شده تا افراد نسبت به این محصول علاقه خاصی نشان دهند . این فرش از 1200 گره در یک متر مربع از عرض که همان شانه فرش است و با تراکم 3600 بافته می شود . بهترین الیاف برای بافت این فرش الیاف آکریلیک بوده و برای بافت آن از دستگاه پیشرفته HCIX2 استفاده می شود که همه ی این موارد علاوه بر بالا بردن کیفیت این نوع محصول سبب زیبایی دو چندان فرش 1200 شانه می شود . یکی از فروشگاه های معتبر که عرضه این محصول را با ایجاد سایتی به نام فرش 1200 شانه بر عهده دارد فروشگاه فرش کاشان می باشد . محصولات ارائه شده در سایت فرش 1200 شانه به دو دسته تقسیم می شوند :
1. فرش 1200 شانه 8 رنگ : از الیاف آکریلیک با تعداد 8 رنگ برای بافت این محصول استفاده می شود .
2. فرش 1200 شانه گل برجسته : برای بافت این محصول از الیاف هایبالک که بعد از بافت و دیدن حرارت سبب ایجاد گل برجسته بر روی فرش می شود و تعداد 8 رنگ برای بافت استفاده می شود .
این فروشگاه با ارائه محصولات خود با درجه کیفی بالا و قیمتی مناسب توانسته در بین رقبا به جایگاه خوبی دست یابد .
 قیمت فرش 1200 شانه 9 متری
امروزه به دلیل سبک زندگی ها و ست کردن فرش با دکوراسیون و ایجاد فضایی دلچسپ افراد به دنبال فرش های زیبا در سایز کوچک هستند . یکی از انواع این فرش ها می توان به فرش 1200 شانه 9 متری اشاره نمود که در کنار زیبایی محصول با ابعاد مناسب می توانند فضایی مناسب را برای منازل ایجاد نمود . قیمت فرش 1200 شانه همانند سایر فرش های ماشینی با توجه به شاخص های تولید فرش معین می شود .
حال به بررسی قیمت فرش های ماشینی می پردازیم :
فرش های ماشینی را بر اساس شاخص های تولید آن قیمت گذاری می نماید و همین شاخص ها علاوه بر قیمت در کیفیت و زیبایی فرش نیز تاثیر گذار می باشد . که ما در اینجا به بررسی این شاخص ها می پردازیم :
یکی از مهم ترین شاخص ها در بحث تولید فرش های ماشینی ، تعداد شانه و تراکم فرش می باشد . شانه که همان تعداد گره های تشکیل دهنده فرش در یک متر مربع از طول می باشد که سبب ایجاد زیبایی و ظرافت فرش می شود . تراکم به تعداد گره های تشکیل دهنده فرش در یک متر مربع از طول می گویند که سبب استحکام و منسجم بودن فرش تولیدی می شود . بر اساس این موضوع بیان شده می توان فرش های ماشینی را در دسته های مختلفی از جهت تعداد شانه و تراکم دسته بندی نمود :
فرش ماشینی 500 شانه
فرش ماشینی 700 شانه
فرش ماشینی 1000 شانه
فرش ماشینی 1200 شانه
فرش ماشینی جدید 1500 شانه
هر چه فرش ماشینی از تعداد شانه و تراکم بالاتر برخوردار باشد در کنار بالا رفتن مبحث زیبایی ، قیمت فرش نیز بالاتر خواهد رفت . با توجه به مطلب ذکر شده می توان بیان نمود که فرش 700 شانه قیمت کمتری نسبت به فرش 1000 شانه و قیمت 1000 شانه از 1200 شانه پایین تر خواهد بود . تعداد بالای شانه و تراکم فرش های ماشینی سبب شده تا فرش های با شانه و تراکم بالا را فرش دستبافت گونه بنامند .
الیاف به کار رفته در بافت فرش یکی دیگر از شاخص هایی است که در قیمت فرش ماشینی تاثیر گذار خواهد بود . الیافی که برای تولید فرش استفاده می شود به دو دسته آکریلیک و پلی استر تقسیم می شود . الیاف آکریلیک به سبب خصوصیاتی چون : مقاومت در برابر حرارت و گرما ، استقامت بالا در برابر پا خوردگی ، ضد آلرژی و ضد حساسیت بودن جزء الیاف مرغوب محسوب شده و استفاده از آن علاوه بر بالا بردن کیفیت فرش ، قیمت را نیز بالا می برد . پس فرش آکریلیک نسبت به فرش پلی استر از قیمت بالاتری برخودار خواهد بود .
تعداد رنگ استفاده شده برای بافت در فرش های ماشینی علاوه بر بالا بردن زیبایی فرش در قیمت فرش نیز موثر بوده و قیمت آن را بالا می برد . برای تولید فرش های ماشینی از طیف رنگی گسترده ای چون 8 تا 14 رنگ استفاده می شود که هرچه تعداد رنگ به کار برده شده در بافت بیشتر ، قیمت فرش بالاتر می رود .
نحوه خرید فرش ماشینی نیز از عواملی است که بر روی قیمت فرش ماشینی موثر می باشد . خرید از بازار فرش یا نمایشگاه فرش به دلیل هزینه های نمایشگاهی و وجود دلالان و واسطه ها قیمت فرش بالاتر از خرید آن به روش اینترنتی یا خرید حضوری در کارخانه فرش خواهد بود . 
طرح فرش نیز یکی از شاخص هایی که در قیمت فرش موثر می باشد . استفاده از طرح ها جدید با استفاده از تکنولوژی به روز دنیا امکان پذیر خواهد بود . استفاده از نقشه و طرح جدید فرش ها با دستگاه های بافت به روز محصول شرکت وندوویل بلژیک می باشد که این امر سبب شده تا هرچه طرح فرش جدید تر باشد قیمت فرش را نسبت به طرح های قدیمی بالاتر ببرد .
شاخص مهمی که تاثیر شگرفی را بر قیمت فرش ماشینی دارد ابعاد فرش ماشینی می باشد . فرش ها را در دو ابعاد استاندارد و ابعاد غیر استاندارد تولید می کنند . ابعاد استاندارد همان فرش های ماشینی در ابعاد 6 متر ، 9 متر ، 12 و 24 متری می باشد که هرچه ابعاد فرش بیشتر باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود . ابعاد غیر استاندارد فرش که همان ابعاد سفارشی یا فرش های بزرگ پارچه و قالیچه ها می باشند نیز نسبت به فرش در ابعاد استاندارد از قیمت بالاتری برخوردار هستند .
با توجه به مطالب ذکر شده می توان نتیجه گرفت که :
فرش 1200 شانه نسبت به سایر فرش های ماشینی قیمتی بالاتر داشته اما این قیمت با توجه به ابعاد فرش نیز متغییر خواهد بود به طوری که می توان بیان داشت فرش 1200 شانه 9 متری نسبت به قیمت فرش 1200 شانه 6 متری بالاتر و قیمت پایین تری نسبت به فرش 1200 شانه 12 متری خواهد داشت .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه